5 березня відбулось засідання Вченої ради НУ «Запорізька політехніка». Під час засідання було обговорено такі теми:

• річний фінансовий звіт університету за 2023 рік та затвердження фінансового плану на 2024 рік
  • зміни у структурі університету
  • підтримка пропозицій щодо обрання кандидатур членами-кореспондентами НАН України
  • стан та перспективи розвитку факультету міжнародного туризму та економіки
  • рекомендації для призначення матеріальної підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя у I півріччі 2024 року
  • рекомендації до видання наукових та навчальних видань

На засіданні урочисто привітали Олексія Гнєздовського зі здобуттям наукового ступеня доктора філософії.

Грамотою за багаторічну сумлінну трудову діяльність, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, активну позицію у громадському житті університету та почесною грамотою Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України було нагороджено начальника відділу охорони праці Станіслава Єльманова.

Подяки було вручено науковим керівникам Дар'ї Ткач, Володимиру Циганову та Сергію Дяді за сприяння розвитку студентської науки та підготовку учасників конкурсу наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв».

Подяку за вагомий внесок у виховання покоління молодих науковців, плідну співпрацю з розвитку науково-дослідного потенціалу студентської молоді та участь у процесі рецензування на II (фінальному) етапі всеукраїнського творчого конкурсу студентських наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв» 2023/2024 н.р. було оголошено завідувачу кафедри металорізальних верстатів та інструментів Михайлу Фролову.

Працюємо разом заради перемоги!