Ви є тут

Головна

4-8 вересня 2023 року у Дортмундському університеті прикладних наук та мистецтв (Німеччина) відбулася перша частина пілотного навчання для здобувачів освіти у межах міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ KA2 WORK4CE: Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century.

Основною задачею заходу була презентація, апробація, пілотне навчання здобувачів освіти та оцінка навчальних матеріалів, розроблених учасниками консорціуму в рамках окремих модулів проєкту, присвячених застосуванню і впровадженню цифрових технологій у різних сферах практичної діяльності. З цією метою протягом тижня було організована програма за розробленими матеріалами для здобувачів освіти, що представляли заклади освіти-партнери з України та Азербайджану.

Пілотне навчання пройшло в гібридному форматі – протягом першого тижня 27 здобувачів освіти з 6 університетів України та Азербайджану ознайомились з матеріалами, необхідними для вирішення практичного завдання від представника бізнесу. Протягом другого тижня здобувачі освіти вже опановували e-learning матеріали з використанням цифрової навчальної платформи, розробленої в рамках проєкту.

Окрім гостинних господарів в заході взяли участь науково-педагогічні працівники закладів освіти – учасників проєкту: Національного університету «Запорізька політехніка» (м. Запоріжжя, Україна), Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль, Україна), Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ, Україна), Католицького університету Льовена (м. Льовен, Бельгія), Університету Країни Басків (м. Більбао, Іспанія), Академії державного митного комітету Азербайджанської республіки (м. Баку, Азербайджан), Азербайджанського державного університету нафти і промисловості (м. Баку, Азербайджан) та Азербайджанського університету будівництва і архітектури (м. Баку, Азербайджан).

Національний університет «Запорізька політехніка» на заході представляла потужна команда викладачів, що виступали у ролі лекторів та менторів: координатор проєкту проф. Галина Табунщик, доц. Анжеліка Пархоменко (навчальний модуль «Індустрія 4.0»), доц. Тетяна Каплієнко (навчальний модуль «Розподілені команди»), проф. Олексій Кузькін (навчальний модуль «Управління цифровими трансформаціями»), проф. Андрій Карпенко (навчальний модуль «Робота 4.0»), доц. Андрій Пархоменко (навчальний модуль «Розроблення цифрових екосистем»). У пілотному навчанні взяли участь сім здобувачів освіти нашого університету, в тому числі: чотири студенти бакалаврату та магістратури, які навчаються за освітніми програмами «Економіка», «Організація перевезень і логістичне управління на автомобільному транспорті»; три аспіранти кафедр «Програмні засоби», «Економіка та митна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Пілотне навчання пройшло цікаво та корисно. Здобувачам освіти були представлені лекції за розробленими навчальними матеріалами, під час яких вони змогли поглибити свої знання з питань цифрових технологій і процесів цифрової трансформації Індустрії 4.0, поставити питання безпосередньо розробникам навчальних курсів. Практична частина пілотного навчання передбачала групову роботу здобувачів освіти за кейсами реальної компанії з маркетингових досліджень під керівництвом менторів, розробку плану цифрової трансформації компанії та його представлення у вигляді презентації. Здобувачі освіти змогли оцінити якість розробленого навчального матеріалу за допомогою онлайн-анкетування.

Під час заходу також відбулася координаційна зустріч учасників проєкту, на якій було проаналізовано хід виконання проєкту та поставлено задачі на наступний звітний період. Для здобувачів освіти було організовано цікаву екскурсію містом Дортмунд.

Детальніше про проєкт WORK4CE, його зміст та заходи, у тому числі і про пілотне навчання здобувачів освіти, можна дізнатися на офіційній веб-сторінці проєкту за посиланням 🔗


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення