Ви є тут

Головна

У науковій та навчальній діяльності кафедра співпрацює з запорізькими підприємствами: ПАТ «Мотор Січ», ДП «ЗМКБ «Прогрес», Запорізький завод кольорових сплавів, КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» та ін. В результаті співпраці створено можливість для проходження студентами практики на цих підприємствах та подальшого працевлаштування. Для забезпечення потреб підприємств на кафедрі викладають дисципліни серед яких: «Основи виробництва порошкових і композиційних матеріалів», «Фундаментальні основи нанотехнологій», «Функціональні конструкційні матеріали і покриття» та ін.

 

Робота со стейкхолдерами

Співробітництво з АТ «МОТОР СІЧ»

Договір про співпрацю_2006

Договір про співпрацю_17.04.08

Календарний план 2008

Лист директору АК

Лист ректору

Протокол засідання 30.09.17

Стаття "Мотор Січ" від 06.07.2017

Стаття "Мотор Січ" від 09.11.2017

Стаття "Мотор Січ" від 09.11.2017(2)

 

Зустріч студенів та викладачів кафедри КМХТ НУ "Запорізька політехніка" з представниками заводу композиційних матеріалів "Імператив-Україна" 

Demo

Demo

  13 лютого відбулася зустріч студенів та викладачів кафедри КМХТ НУ "Запорізька політехніка" з представниками заводу композиційних матеріалів "Імператив-Україна"(м. Харків), який займається виробництвом і торгівлею у сфері композитних матеріалів на основі скловолокна. На даний час підприємство є найбільшим виробником композитної арматури та композитної кладочної сітки в Україні. На зустрічі були представлені нові технології виробництва склопластикової арматури ТМ "HARDplus", яка є композитною арматурою на основі скловолокна з напиленням піску зі 100% адгезію з бетоном і може бути застосована при високих навантаженнях. За повідомленнями представників заводу така арматура на даний час є самим надійним видом композитної арматури в світі. Після зустрічі усі охочі мали можливість поспілкуватися зі співробітниками заводу композиційних матеріалів "Імператив-Україна" й поставити свої питання.