Розклад навчальних занять 2023/2024 на осінній семестр

4 курс спеціальність ГРС та туризм

5 курс магістри ГРС та туризм

Розклад за посиланням

Додатково розклад подано в системі moodle

Кафедра визнає результати навчання, отримані шляхом неформальної освіти згідно наказу № 210 від 28.06.2022

Розклад консультацій НПП кафедри на осінній та весняний семестри 2023/2024 н.р.

НПП кафедри здійснюють консультування за вказаними в силабусах посиланнях, а також очно двічі на тиждень на кафедрі в осінньому семестрі та весняному.

УВАГА!!!

З 2 травня місяця стартує екзаменаційна сесія у здобувачів денного відділення 2,3 та 5 (тільки ГРС) курсів, а вже з 10 травня до них доєднається заочне відділення. Актуальну інформацію можна отримати в Moodle.zp.ua, або у кураторів.

Зверніть увагу, що практика на 2 та 3 курсах відбувається в дистанційному форматі.

Кафедра, як і раніше  буде перезараховувати результати неформального навчання.

У зв'язку з воєнним станом на території України університетом було змінено графік навчального процесу на 2 семестр (наказ №65 від 10.03.22). Дистанційні заняття продовжаться згодом за попереднім розкладом. Інформація про вимушені канікули у кураторів.

з 15 лютого 2022 р. в університеті запроваджено карантинні обмеження. Заняття продовжуються в дистанційному форматі на платформах Moodle.zp.ua та Zoom згідно чинного розкладу занять. З розкладом (1 частина, 2 частина) занять можна ознайомитись в мудл та на стенді біля кафедри/деканату.

Знову карантин!

з 15 жовтня 2020 р. в університеті введено обмеження щодо відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти. На виконання наказу ректора № 255 від 13.10.2020 https://zp.edu.ua/uploads/pubdocs/2020/Nakaz_N255_vid_13.10.2020.pdf заняття будуть проводить на платформі Moodle.zp.ua та Zoom згідно чинного розкладу занять. Для детальної інформації радимо звертатись до деканату, або до викладачів/кураторів (контактна інформація наведена нище).

До уваги здобувачів вищої освіти, студентів 1, 2, 3, 4 курсів та магістрів кафедри ТГРБ!

У розділі "Розклад занять та консультацій" надано інформацію стосовно організації та графіку роботи за навчальними дисциплінами на час продовження карантину до 24 квітня 2020 року. Рекомендуємо ознайомитися з наданою інформацією та відповідально поставитися до виконання планів навчальної роботи в умовах використання дистанційних технологій навчання!

Бажаємо Вам здоров'я та успіхів у навчанні!

Слідкуйте за інформацією на спеціалізованих ресурсах кафедри та університету, а також у соціальних мережах!