Головна » Студенту

Герб НУ «Запорізька політехніка»

Положення про студентське самоврядування НУ «Запорізька політехніка» (PDF, 512 KБ)

Наказ №270 від 26.10.20 «Про введення в дію Положення про врегулювання конфліктних ситуацій у Національному університеті «Запорізька політехніка» (PDF, 316 KБ)

Положення про врегулювання конфліктних ситуацій у Національному університеті «Запорізька політехніка» (PDF, 2,3 MБ)

Інформаційні ресурси Студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка»

Що робити, якщо ти став жертвою булінгу?

Лист ЗОДА від 15 квітня 2021 року «Про здійснення заходів щодо протидії булінгу (цькування)» (PDF, 8.7 MБ)

Студентське самоврядування – це організація, на меті у якої захищати права студентів, відстоювати їх інтереси, дбати про реалізацію права брати участь в управлінні НУ «Запорізька політехніка», знаходити та поширювати інформацію про цікаві можливості та допомагати студентам у самореалізації.

Сьогодні на кожному факультеті університету є голова студентського самоврядування, що представляє інтереси студентів свого факультету на загальноуніверситетському рівні.

Крім цього, в університеті також здійснюють свою діяльність такі відділи, як:

- прес-служба;

- фандрайзинг (робота зі спонсорами);

- Комісія оздоровлення;

- Центр працевлаштування студентів;

- Культурно-масова комісія;

- Фан-клуб;

- Комісія соціального захисту студентів;

- Стипендіальна комісія;

- Комісія з міжнародної співпраці;

- Комісія громадського контролю .

Студради функціонують у кожному гуртожитку, дбаючи про права своїх мешканців, контролюючи порядок, та, забезпечують студентам цікаве дозвілля – більярд, теніс, тренажерні зали, різноманітні секції на базах Центрів студентського самоврядування гуртожитків.

Завдяки такому широкому спектру діяльності Студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка» студентське життя в університеті доволі насичене – щорічні Фестивалі мистецтв, Конкурси краси, театральні вистави, КВК, «Що? Де? Коли?», літературні та музичні вечори та нічні вечірки не дають студентам засумувати. Разом з тим наші студенти часто беруть участь не тільки в університетських, а і у міських заходах як у якості відвідувачів, так і волонтерами.

Ми завжди раді ініціативним студентам, і готові підтримати та розвинути цікаві ідеї. Знайти нас можна у ауд. 368. Також спілкуватися з нами можна онлайн – для вашої зручності наші сторінки у соц.мережах Телеграм, Інстаграм та Фейсбук. Пропонуємо тобі стати частиною нашої команди і розвинути в собі лідерські та творчі якості, що стануть тобі у нагоді протягом життя.