21-23 березня на базі Національного університету «Запорізька політехніка» представники британської гуманітарної медичної організації «UK-Med Ukraine» провели триденний «Тренінг з управління ситуаціями з великою кількістю постраждалих» для медичних працівників Запорізької області.

Тренінг був важливою частиною підготовки медичних фахівців до ефективного управління великою кількістю постраждалих під час надзвичайних подій.

Медичні працівники навчились:

• систематично сортувати та пріоритезувати постраждалих
  • ефективно використовувати наявні ресурси
  • розподіляти ролі в медичному закладі задля кращої координації та чіткого розуміння обов'язків лідерів
  • створювати ефективні системи комунікації
  • збирати відповідні дані, що можуть бути важливими для аналізу, та формувати звіти на їх основі, тощо

Дякуємо за ефективну реалізацію положень меморандуму про співпрацю! Початок покладено — далі більше!

On March 21-23 at the National University «Zaporizhzhia Polytechnic» representatives of the British humanitarian medical organization «UK-Med Ukraine» held a three-day «Training on managing situations with a large number of victims» for medical workers of the Zaporizhia region.

The training was an important part of preparing medical professionals to effectively manage large numbers of victims during emergencies.

Medical workers have learned how to:

• systematically sort and prioritize victims
  • effectively use available resources
  • distribute roles in the medical institution for better coordination and a clear understanding of the responsibilities of leaders
  • create effective communication systems
  • collect relevant data that may be important for analysis, and generate reports on their basis, etc

Thank you for the effective implementation of the provisions of the memorandum of cooperation! Start has been made – the further, the better!