23 березня у турнірі з волейболу 4х4 у межах Абітурієнт НУ «Запорізька політехніка» 2024 взяли участь хлопці та дівчата дев'яти закладів середньої освіти.

У змаганнях дівчат взяли участь команди:

• гімназії №93
  • гімназії №90
  • гімназії №46
  • ліцею №23

У змаганнях юнаків — команди:

• Запорізького військового ліцею з підсиленою фізичною підготовкою «Захисник»
  • Петропільського ліцею
  • Гімназії №93
  • Оріхівського КЗ ОЗЗСО «Сузір'я»
  • колегіуму «Елінт»
  • гімназії №46
  • Запорізького Козацького ліцею

Перше місце у дівчат виборола команда ліцею №23. Друге місце у команди гімназії №90. Третє — гімназія №93.

У юнаків перемогу здобула команда Запорізького військового ліцею з підсиленою фізичною підготовкою «Захисник». Друге місце у команди Запорізького Козацького ліцею. Третє — гімназія №93.

Команди-переможиці отримали нагороди від НУ «Запорізька політехніка» і партнера змагань «Абітурієнт 2024» — Єдина доставка води.

Найкращим гравцем у дівчат стала Олександра Стадниченко, а у юнаків — Денис Лисенко, які отримали сертифікат на заняття зі стрілкової підготовки від Національної федерації стрілецького хортингу України.

Проведення змагань забезпечив оргкомітет у складі викладачів кафедр фізичної культури, олімпійських і неолімпійських видів спорту та управління фізичною культурою та спортом.

Арбітрами зустрічей виступили Сергій Луценко й Едуард Брухно.

За підготовку команд і організаційну допомогу дякуємо представникам закладів освіти:

• Юрію Москаленку і Юрію Набоці, вчителям фізичної культури гімназії №93
  • Ользі Федоріній, вчительці гімназії №90
  • Людмилі Яковенко, вчительці Запорізького козацького ліцею
  • Оксані Мєшковій, вчительці гімназії №46
  • Володимиру Суторміну, вчителю ліцею №23
  • Богдану Четверику, вчителю Петропільського ліцею
  • Юрію Зику, вчителю колегіуму «Елінт»
  • Марині Максименко, яка представляла Запорізький військовий ліцей з підсиленою фізичною підготовкою «Захисник»
  • Сергію Каширіну, представнику Оріхівського КЗ ОЗЗСО «Сузір'я».

Велика подяка профкому студентів і студентському самоврядуванню НУ «Запорізька політехніка» за допомогу в організації змагань і чудові призи!

Фотозвіт зі змагань шукайте за посиланням: https://fex.net/ru/s/emdlrbs

Вітання переможцям і учасникам!

Чекаємо зустрічі з абітурієнтами НУ «Запорізька політехніка» на змаганнях з футзалу, які відбудуться наступної суботи!