З метою активізації ролі університету в вихованні активної громадянської позиції молоді щодо запобігання та протидії корупції 22 лютого відбулась робоча зустріч проректора з перспективного розвитку Руслана Куликовського та професорки кафедри міжнародних економічних відносин Катерина Антонюк з представниками Національної агенції запобігання корупції.

Під час зустрічі обговорювались перспективи впровадження в освітній процес університету дисципліни «Антикорупція та доброчесність». Наголошувалось на актуальності виховання українського суспільства на принципах нульової толерантності до проявів корупції для подолання значної частини економічних проблем та забезпечення успішного процесу євроінтеграції нашої держави.

Основною метою викладання дисципліни є донесення засад доброчесності до широкого загалу, а особливістю — націленість на студентів різних освітніх програм та рівнів для формування в них розуміння проблеми недоброчесності в різних сферах професійного та суспільного життя та навичок проактивного реагування на неї.

Запуск дисципліни «Антикорупція та доброчесність» планується з наступного навчального року у межах освітнього компоненту загальноуніверситетського вибору.