Наші студенти взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв», який пройшов на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) для здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти зі спеціальностей:

131 «Прикладна механіка» — Дарія Карамушка, Євгеній Кушнір, студенти групи М-113м, науковий керівник — завідувач кафедри технології машинобудування Сергій Дядя; Діана Арцибашева, студентка групи М-811, науковий керівник — доцент кафедри обробки металів тиском Василь Обдул; Микита Козаченко, студент групи М-813м, наукова керівниця — старша викладачка кафедри обробки металів тиском Анна Бень;

132 «Матеріалознавство» — Денис Біліонок, студент групи ІФ-212м, наукова керівниця — доцентка кафедри фізичного матеріалознавства Дар'я Ткач;

133 «Галузеве машинобудування» — Дмитро Первєєв, студент групи М-212м, науковий керівник — професор кафедри металорізальних верстатів та інструментів Володимир Циганов; Олександр Гвоздик, студент групи Т-412м, наукова керівниця — старша викладачка кафедри двигунів внутрішнього згорання Віра Слинько.

За результатами подвійного сліпого рецензування на підсумкову науково-практичну конференцію були запрошені Дмитро Первєєв із роботою «Підвищення ефективності шліфування за рахунок використання полімерної складової у МОТЗ», Дарія Карамушка та Євгеній Кушнір із роботою «Дослідження коливань, які виникають при кінцевому фрезеруванні, та їх вплив на формування обробленої поверхні».

Студенти успішно презентували свої наукові напрацювання, відповіли на запитання конкурсної комісії та за результатами фінального оцінювання здобули перемогу!

Дипломами переможців І ступеня нагороджені Дарія Карамушка і Євгеній Кушнір (спеціальність «131 Прикладна механіка»).

Дипломом переможця І ступеня нагороджений Дмитро Первєєв (спеціальність «133 Галузеве машинобудування»).

Сертифікатами учасників відзначені Діана Арцибашева, Микита Козаченко, Денис Біліонок, Олександр Гвоздик.

Оголошено подяку науковим керівникам за сприяння розвитку студентської науки та підготовку переможців конкурсу — Сергію Дяді та Володимиру Циганову.

Оголошено подяку науковим керівникам за сприяння розвитку студентської науки та підготовку учасників конкурсу — Василю Обдулу, Анні Бень, Дар'ї Ткач, Вірі Слинько.

Дякуємо нашим науково-педагогічним співробітникам:

• Михайлу Фролову — завідувачу кафедри металорізальних верстатів та інструментів, який увійшов до складу рецензентів конкурсу;
  • Валерію Вініченку — доценту кафедри фізичного матеріалознавства, члену конкурсної комісії, яка оцінювала студентські презентації під час підсумкової науково-практичної конференції;
  • Георгію Слиньку — завідувачу кафедри двигунів внутрішнього згорання, який увійшов до складу апеляційної комісії.

Бажаємо успіхів у науково-дослідній діяльності та творчого процвітання!