21 лютого відбулась урочиста церемонія вручення дипломів нашим магістрам, під час якої випускники отримали заслужені дипломи та зробили перший важливий крок у напряму втілення своїх професійних мрій.

1704 студенти НУ «Запорізька політехніка» отримали магістерський ступень за понад 100 освітніми програмами.

Випускників-магістрів привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, керівники органів місцевого самоврядування, очільники сучасних промислових підприємств та установ Запоріжжя, представники бізнесу, члени наглядової ради Університету, а також декани факультетів. Вони відзначили високий рівень підготовки студентів славетного Політеху та запросили будувати кар'єру разом.

Попри воєнну агресію рф, більш жорстокі правила прийому та випускні екзамени наші студенти отримали якісні знання та успішно завершили навчання. Викладачі підтримували своїх студентів під час всього періоду навчання, а особливо під час написання дипломної роботи! Разом вони подолали всі перешкоди та виклики.

Ми пишаємось розумною та цілеспрямованою молоддю, завжди чекаємо наших випускників у гості, раді перспективам майбутньої співпраці та запрошуємо продовжувати свій науковий шлях у Запорізькій політехніці.

Дякуємо Збройним Силам України за змогу продовжувати готувати висококваліфікованих фахівців для відновлення та розбудови нашої держави.

Віримо в перемогу – готові будувати майбутнє!