Ви є тут

Головна

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради з нагоди Міжнародного дня пам'ятників та видатних місць проводить онлайн-акцію «Історичний стоп-кадр».

Метою акції є привернення уваги громадськості та збереження історичної пам'яті про визначні місця м. Запоріжжя та Запорізької області, популяризація цікавих і красивих туристичних точок м. Запоріжжя та Запорізької області, пізнання відомих особистостей, яким були встановлені пам'ятники в м.Запоріжжя та Запорізькій області.

Учасниками акції є шкільна та студентська молодь, а також їх родина. За бажанням до акції можуть долучатися вчителі та керівники.

Умови акції:

1) зробити фото визначного місця у вашому населеному пункті, районі, вулиці;

2) завантажити файл із цифровим зображенням у форматі jpeg або png на будь-який файлообмінник (якщо фото не великого розміру див. п.3);

3) надіслати лист із посиланням або цифровим зображенням (із поміткою «Акція до Дня пам'ятників та видатних місць») на електронну адресу info-ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища, ім'я учасника та назви навчального закладу;

4) додати назву фото та його опис (короткі відомості про те, що зображено на фото).

Фото будуть розміщені до 18 квітня 2021 року на сторінках Центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі Фейсбук.