Ви є тут

Головна

До сих пір важко оговтатися від п'ятниці 24 листопада, в яку о 18:00 Інститут інформатики та радіоелектроніки презентував свій концерт до конкурсу «Фестиваль мистецтв 2017/18» під назвою «Слуга профкому». Оригінально, чи не так? Більш того, переробили навіть пісню з відомого серіалу «Слуга народу» і зробили це дуже талановито. Думаю, її мотив ще довго ходитиме в стінах ЗНТУ.

Почалась вистава з невеличкого відео, в якому показували будні голови профбюро в досить комічній формі. Сам сюжет розповідав про проблеми, з якими зіштовхнулася команда та сам голова профбюро на шляху до постановки Фестивалю мистецтв, найголовнішою з яких було зникнення бюджету. Але «профкомовці» – не такі прості, тому швидко знайшли викрадача та врятували свято. Супроводжувалось це веселою самоіронією та номерами від студентів інституту. ІІРЕ завжди був відомий своїми талантами, проте все одно не перестає дивувати. Чого тільки коштували кавер-версія саундтреку із «Таксі 2» та читання вірша про Бондарівну. Проте, більш за все запам'ятався стенд-ап від студента-профорга і його танець «Фіксиків» – ось що дійсно здатне підняти настрій! Хоча КВН в них теж був досить непоганий. Беззаперечно можна сказати, що ІІРЕ володіє талантом співати та танцювати в найрізноманітніших стилях. Але ось що здивувало, так це вміння студентів цього інституту грати на піаніно: це наче магія, яка здатна заворожити всіх в радіусі лунання музики. І ще, неможливо не згадати авторський вірш про внутрішній діалог двох сторін однієї особистості від студента Іллі Морозовського.

Вражень від Фестивалю мистецтв залишилось чимало. Сподіваюсь, судді теж по заслугам оцінять це маленьке свято, яке влаштував нам Інститут інформатики та радіоелектроніки.

Коляда Тетяна,
Прес-служба ЗНТУ