Ви є тут

Головна

У середу, 18 жовтня, в актовому залі Класичного приватного університету пройшов 5 етап конкурсу «Битва Університетів». Ним стала інтелектуально-розважальна «Хто зверху?».

У ньому брали участь 6 запорізьких вищих навчальних закладів: Запорізька державна інженерна академія (ЗДІА), Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ), Запорізький національний університет (ЗНУ), Класичний приватний університет (КПУ) і, звичайно, наш Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ). Від кожного навчального закладу було по 2 представника: один хлопець і одна дівчина. Честь нашого університету відстоювали Максим Бондарев та Катерина Куковицька.

Суть гри полягала в наступному: участь бере дві команди: команда хлопців і команда дівчат. Всього 7 раундів, де учасники повинні продемонструвати свою кмітливість та швидкість розуму, за підсумками вибирається команда переможців, учасники якої змагаються за перше місце.

Гра хоч і інтелектуальна, але в той же час і дуже гумористична. У першому раунді команди повинні були вибрати правильну відповідь на запитання. Питання були досить незвичними. Наприклад, команді хлопців дісталося питання: «Що бентежить дівчат найбільше: зламаний ніготь або стрілка на колготках?», а команді дівчат: «Що найбільше не подобається хлопцям: шопінг або пияцтво?». Питання виявилися занадто «складними» і жодна команда не відповіла на них правильно. У другому раунді учасники одягали на себе кубик, де спереду і ззаду були написані літери. Завдання пролягало у тому, що команди повинні були за 90 секунд зібрати якомога більше слів з цих літер.

Наступні раунди були не менш цікавими, учасники вгадували пісні, назви емблем іномарок, вибудовували команду суперників за певними критеріями (хлопців за критерієм кількості колишніх, а дівчат – за кількістю підписників в Інстаграмі), вгадували вартість вогнегасника, кальяну, плойки для волосся, бритви та інших предметів. Для команди хлопців стало дивовижною новиною, що звичайна жіноча плойка для волосся коштує близько тисячі гривень.

У запеклій боротьбі у інтелектуальних конкурсах та змаганнях на кмітливість та швидкість переможцями вийшли ... дівчата!

І от фінальний конкурс гри, яка повинна виявити найкращий Університет Запорізької області. Напевно, буде щось складне і… «Битва університетів» знову дивує! Перед 6 дівчатами поставили важку задачу – вчасно сісти на стілець. Спочатку грала музика, під яку дівчата танцювали, а коли вона зупинялася, потрібно було знайти вільний стілець і сісти на нього, але проблема полягала в тому, що стільців було на 1 менше, ніж учасниць, і всі дівчата були із зав'язаними очима.

На жаль, представниця нашого університету, Катя Куковицька, рівно за крок до фіналу вибула з гри. За результатами гри 3 місце посів Запорізький державний медичний університет, 2 місце – Запорізький національний університет, а переможцем став Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.

Що ж, не будемо розчаровуватись та подякуємо всім учасникам. Сподіваємось, що всі, хто прийняв участь у конкурсі, не просто стали представниками від своїх ВНЗ у битві за першість, але й добрими друзями!

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ