Ви є тут

Головна

У вівторок 31 жовтня відбувся ще один етап «Битви університетів» в якому студенти Запорізького національного технічного університету теж приймали участь. На цей раз команди вищих навчальних закладів змагались у тому, без чого не може жити будь-яка людина – у гуморі. Приймав команди актовий зал Запорізької державної інженерної академії.

В змаганні взяли участь такі команди: «Нет парня» від Запорізького національного університету, команда ЗДІА, «Запорожский образ жизни» від Запорізького державного медичного університету, та звісно ж наші улюбленці — «Запорожский вектор – Машинка - ЗНТУ»

На жаль змагання видалося коротким. Організатори чомусь залишили лише два конкурси – візитівка і СТЕМ. Весь захід вклався в годину, але ця година була наповнена сміхом, цікавими жартами та неповторною атмосферою, яка буває тільки на іграх КВН. Учасники не є професіоналами, але хочеться відмітити їх старання. Їх акторська майстерність хоч і не була найкращою, але вони намагалися і все одно відіграли свої ролі на вищому рівні. Інколи мені здавалося, що я дійсно опинився на заводі, де начальника привалило колоною, або в диснеївській казці де щось пішло не так…

Судили команди люди , які безпосередньо знаються на гуморі і студентському житті. Приємним здивуванням в суддівському складі став Віталій Гончаренко – учасник команди «Заинька» і герой комедійного серіалу «Пацики».

Єдине, що здивувало, ба навіть розчарувало – це досить дивне суддівство. Результати вийшли м'яко кажучи спірними. Ну що ж «Битва університетів» дивує вже не вперше! Наша команда, нажаль, зайняла друге місце! Що ж, все ж таки – чудовий результат!

Відзначилися на цих змаганнях не тільки гумористи , але і їх команди підтримки. Гучні, веселі і щиро вболіваючі за свої команди – ось як вони запам'яталися глядачам. Особливо гучними були студенти ЗНТУ, їх було легко помітити, тому що всі задні ряди були в синіх кепках з ініціалами університету.

Головне – це не перемога, головне – емоції, свято студентства, яке безумовно подарували нам команди!

Євген Іванченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ