Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами

Національний університет «Запорізька політехніка» є грантхолдером та координатором міжнародного проєкту 619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century» [WORK4CE].

Основними завданнями проєкту є розробка нової форми співпраці між університетами та підприємствами в епоху цифрових технологій для покращення працевлаштування випускників; надання новітніх компетентностей, що необхідні для працевлаштування, для формування робочого простору майбутнього; просування міжнародного та міждисциплінарного напрацювання навчального змісту моделі компетентності для Роботи 4.0.

В останній день березня 2021 р. Національний університет «Запорізька політехніка» з ініціативи завідувача кафедри загальноправових та політичних наук Арабаджієва Д.Ю. відвідала делегація з Болгарії. До складу делегації увійшли: Кирил Кіров, проректор Технічного університету-Варна і Гешо Любенов, заступник директора «Професійної школи комп'ютерного моделювання», директор групи компаній Турал.

Мета візиту: знайомство з університетом та обговорення питань співробітництва у сфері освіти та наукової діяльності.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Уряд Республіки Казахстан надає 40 стипендій для навчання громадян України у казахстанських закладах вищої освіти у 2021/2022 навчальному році. Зокрема, за програмами бакалаврату – 30 стипендій, магістратури – 10. Рішення ухвалено відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року.

Для студентів Національного Університету «Запорізька політехніка» існують можливості пройти навчання в партнерських університетах в рамках Програми ЄС Еразмус+ KA1, Eastern Partnership та випробувати свої сили вдома завдяки віртуальній мобільності.

Інформаційна он-лайн сесія щодо можливостей індивідуальної мобільності студентів до Європейських університетів в осінньому семестрі у 2021/2022 навчальному році відбудеться у вівторок 16 березня 2021 р. о 18-00.

Професор кафедри програмних засобів Галина Володимирівна Табунщик розповість про існуючі можливості та вимоги до кандидатів.

Запрошуються студенти магістратури та 2-4 курсу бакалаврату.

Реєстрація обов'язкова за посиланням https://zoom.us/meeting/register/tJYuc-Chqz8uGdC6W34MxcYJEOkVEXwKmLWv

Після реєстрації ви отримаєте лист з підтвердженням та лінк для підключення до зустрічі.

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту від 29 вересня 2017 року Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2021/2022 відкрита та триватиме до 1 квітня 2021 року.

Мова навчання – англійська.

З більш детальною інформацією про Програму можна ознайомитися за посиланням: https://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Розпочато приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій за програмою академічних обмінів імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.

Фонд «Лідери змін» оголошує конкурс на стипендії ім. Лейна Кіркленда в навчальному році 2021/2022.

Стипендія надає можливість пройти наукове стажування в Польщі, у т. ч. в інститутах Польської академії наук.

Пропонується два види стипендії:

• стипендія Кіркленда – це 9-місячна стипендія для експертів, що мають щонайменше 2 роки професійного досвіду;
  • Kirkland Research – це 4-місячна стипендія для дослідників із щомісячною стипендією розміром близько 1450,00 євро.

Заявки можна подавати до 1 березня 2021 року.

Більше інформації можна знайти на веб-сайті програми https://kirkland.edu.pl/en/scholarship-competition/ й веб-сайті Представництва ПАН у Києві.

Кафедра журналістики НУ «Запорізька політехніка» стала учасником проєкту «СПОЖИВАЙ! РОЗУМІЙ! ВПЛИВАЙ!: медіаграмотність та соціокультурна комунікація в епоху інфодемії». Метою проєкту є поширення інфомедійної грамотності задля розвитку навичок критичного сприйняття інформації в Україні. Викладачі кафедри журналістики (к. філол. н. доц. Г. В. Волинець, к. соц. ком., доц. Н. В. Островська, к. філол. н., доц. О. Ю. Пода) провели серію тренінгів для широкої цільової аудиторії:  учнів середніх шкіл, студентів коледжів, закладів вищої освіти, членів молодіжних організацій, учителів, бібліотекарів тощо.

Сторінки