На засіданні вченої ради було обговорено такі теми:

• завдання університету та вченої ради на 2023-2024 н.р.
  • присвоєння вчених звань професорів та доцентів
  • обрання за конкурсом на вакантні посади завідувачів кафедр
  • зміни у структурі Університету
  • модернізація освітніх програм та затвердження навчальних планів НУ «Запорізька політехніка»
  • обрання представників від університету на з'їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з метою обрання члена Вищої ради правосуддя
  • визнання результатів навчання, отриманих за програмою Всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства»

Під час засідання вченої ради було нагороджено найактивніших представників університетської спільноти: «Нагрудними знаками Відмінник освіти України», грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, Департаменту освіти та науки Запорізької облдержадміністрації, подяками університету.

Під час засідання вченої ради було нагороджено найактивніших представників університетської спільноти: «Нагрудними знаками Відмінник освіти України»: Воденніков Сергій, Іванченко Андрій, Івахненко Євген, Кузьмін Віктор, грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України: Парахневич Євген, Касьян Костянтин, Рязанова Наталія, Ігор Бобровський, Щербина Сергій, Хітрова Тетяна, Полєжаєв Юрій, Кубатко Аліна, Бондаренко Ольга, Погребна Вікторія, Лищенко Олена, Запорізької обласної ради: Балухтіна Олена, Субботін Сергій, Федорченко Євген, Запорізької міської ради: Бородулькіна Тетяна, Льовкін Валерій, Департаменту освіти та науки Запорізької облдержадміністрації: Малий Олександр, Мороз Гаррі, Пирожок Андрій, Соколова Юлія, Соловйова Тетяна, подяками університету: Гапоненко Марина.

Дякуємо за плідну роботу! Працюємо разом для розбудови університету та країни!