Ви є тут

Головна

26 квітня у місті Дніпро відбувся фестиваль міжвузівського чемпіонату з КВН «КаВуН - 2017». Масштабність цієї події підкреслюється кількістю команд-учасників і географією чемпіонату. 20 колективів веселих та кмітливих із семи міст (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Маріуполь, Кам'янське та Джанкой) боролися за головний приз фестивалю – 10 000 грн. Серед учасників була і наша команда «Запорожский ВЕКТОР – Машинка – ЗНТУ».

Запальні виступи, море гумору та яскравих моментів підвели нас до кульмінації усього заходу – голосування за переможця. Вирішальною стала думка журі: із мінімальним відривом перемогла команда «Рыбка» (ДДАЕУ), на другому місці опинилися «Запорожский ВЕКТОР – Машинка – ЗНТУ».

Зовсім трошки не вистачило нашим гумористам, аби завоювати головний приз, проте з упевненістю можна сказати, що вони завоювали увагу та симпатію глядачів. І, звісно, пройшли до сезону «КаВуН - 2017»! У кінці травня стартують 1/8, а поки що наша команда хоче подякувати ГО «Запорожский ВЕКТОР» та БФ «Фонд добрых дел» і особисто меценату Олександру Богуслаєву, а також ректору ЗНТУ професору Сергію Борисовичу Бєлікову за підтримку та можливість участі в чемпіонаті.

Окрема подяка групі підтримки «Запорожский ВЕКТОР – Машинка – ЗНТУ», яку ми запрошуємо 4 травня о 18.00 до ДК «Орбіта» на ¼ Відкритої Запорізької ліги КВН.

Бажаємо нашій команді усяких гараздів та перемог!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ