Запрошуємо взяти участь у чемпіонаті міста зі спортивного орієнтування. Метою заходу є популяризація спортивного орієнтування, підвищення майстерності, виявлення найсильніших спортсменів. Захід організований Відокремленим підрозділом Федерації спортивного орієнтування України у Запорізькій області за сприяння НУ «Запорізька політехніка».

У змаганнях беруть участь усі охочі любителі спорту Запорізької області та інших регіонів України. Переможці та призери визначаються у таких вікових групах Ч/Ж 12, 14, 18, 21Е, 21А (не вище 1 розряду), 40, 50, 60, 70,80. За рішенням головного судді змагань групи можуть бути об'єднані (якщо в групі заявлено менше 3-х учасників).

Програма змагань:

9:00-10:30 — збори учасників, робота мандатної комісії

10:40 — відкриття змагань

11:00 — старт на дистанціях у заданому напрямку

14:30 — нагородження переможців, закриття змагань.

Переможців та призерів у кожній із вікових груп буде нагороджено грамотами та медалями.

Іменні заявки приймаються до 24 лютого 2023 року (до 21:00) на Запорізькому сайті орієнтування www.orient.zp.ua

Реєстрація на турнір для студентів НУ «Запорізька політехніка» за посиланням: http://bit.ly/3JYrsff

У заявці необхідно вказати прізвище та ім'я, колектив, розряд, рік народження, групу. На змаганнях буде застосовуватись електронна позначка системи SportTime.

Організаційний внесок: 40 грн — дорослі, 20 грн — літні люди та діти, оренда чіпа — 10 грн.

День: 26 лютого

Де: головний корпус НУ «Запорізька політехніка»

У разі повітряної тривоги всі учасники змагань повинні спуститися до бомбосховища університету.