Спорт у нашому університеті — невіддільна частина студентського життя. З нагоди Міжнародного дня студентського спорту за ініціативи кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, профкому студентів та студентського самоврядування в Запорізькій політехніці відбулися цікаві спортивні заходи.

15 вересня – «Ранкова руханка» для всіх охочих. 16 вересня – федерація кросмінтону Запорізької області разом з НУ «Запорізька політехніка» проводила змагання на укороченому майданчику «Новачок 2023 р». 20 вересня – «Студентська миля», в межах якої пройшов дружній матч з футзалу серед студентських команд НУ «Запорізька політехніка» та Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом.

Всіх учасників матчу було нагороджено приємними призами.

Також відбулося нагородження студентів та викладачів. Їх привітали голова ВГО «Спортивна студентська спілка в Запорізької області», ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я ЗДМФУ Дорошенко Едуард та голова профкому студентів та аспірантів Марина Зінченко.

Дякуємо за участь!

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо перемог та нових спортивних досягнень!