11 липня співробітники та викладачі НУ «Запорізька політехніка» взяли участь у «Воркшопі для викладачів: цифрові технології в навчальному процесі», що відбувся в межах проєкту DILLUGIS на базі Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайден.

Координаторкою проєкту є професорка кафедри міжнародних економічних відносин Запорізької політехніки Катерина Антонюк.

Ректор нашого університету Віктор Грешта привітав учасників та подякував нашим партнерам за підтримку, яка є дуже корисною і для студентства, і для викладачів у питаннях підвищення якості освіти, наукових досліджень, розуміння цінностей і стратегій ЄС, особливостей розвитку вищої освіти та освітнього процесу. Він також зауважив, що сьогоднішній воркшоп надасть учасникам нові інструменти диджиталізації освітнього процесу та створить передумови для нових проєктів та ініціатив.

На заході також виступили голова вченої ради Володимир Бахрушин, доцентки кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко та Наталя Миронова, доцентка кафедри комп'ютерних систем та мереж Ірина Зеленова, а також студенти НУ «Запорізька політехніка» Дмитро Черняєв та Анна Караулова. Вони поділилися досвідом Запорізької політехніки щодо цифрових компетентностей та цифровізації освіти.

Викладачі, які брали участь у воркшопі, дізналися багато нового від німецьких та українських колег в питаннях цифрофізації та диджиталізації освітнього процесу, використанні систем штучного інтелекту!