Вже 1-3 червня на базі Національного університету «Запорізька політехніка» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України відбудеться Всеукраїнський форум.

Продовжуємо знайомити зі спікерами, думки яких можна буде почути на форумі «Дні освітнього лідерства».

Світлана ЛИТВИНОВА — докторка педагогічних наук, старша наукова співробітниця, в.о. директора Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України розкриє тему «Розвиток цифрової компетентності науково-педагогічних працівників в умовах євроінтеграції освіти і науки».

Тему «Університет для розвитку лідерського потенціалу суспільства» представить Ірина ГРИЩЕНКО — докторка наук з державного управління, заступниця директора ННІ неперервної освіти і туризму з наукової роботи Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Докторка фізико-математичних наук, дослідниця Віденського університету, членкиня ГЕР10 НАЗЯВО Оксана БІЛОУС виступить з темою «Проєктування освітніх програм очима Віденського університету».

Для реєстрації на захід переходьте за посиланням: https://bit.ly/44abhmM