Продовжуємо знайомити зі спікерами Всеукраїнського форуму «ДНІ ОСВІТНЬОГО ЛІДЕРСТВА», що відбудеться на базі НУ «Запорізька політехніка» 1-3 червня.

Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас ФІНІКОВ представить тему «Феномен лідерства: формування, вплив, перешкоди».

Темою виступу заступниці Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олени ЄРЕМЕНКО є «Проблеми стратегічного планування розвитку внутрішніх систем якості в університеті».

Член Національного агентства кваліфікацій Юрій РАШКЕВИЧ розкриє питання «Сучасні європейські інструменти навчання впродовж життя».

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС «Прогресильні», ГС «Українська асоціація освіти дорослих», а також Education USA в Україні.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/44abhmM