7 серпня НУ «Запорізька політехніка» та ТОВ «Тріада Лтд Ко» офіційно оновили договір про співпрацю для встановлення та розвитку взаємовигідного партнерства.

Ця унікальна співпраця об'єднує Національний університет «Запорізька політехніка», один з провідних освітніх закладів країни, та ТОВ «Тріада Лтд Ко», інноваційне промислове підприємство, щоб стимулювати академічний розвиток та промисловий прогрес.

За договором ТОВ «Тріада Лтд Ко» забезпечує безоплатну практичну підготовку студентів університету. Вони зможуть отримати реальний досвід роботи та зануритися у світ сучасних технологій в галузі робототехніки, автоматизації промислового виробництва та зварювання. Заняття будуть проводитись під наглядом професіоналів-практиків підприємства.

У межах цього партнерства сторони також планують реалізувати ряд спільних наукових та інноваційних проєктів, організувати конференції, семінари та виставки, а також співпрацювати в інших сферах. Планується спільна робота над новими професійними стандартами, пов'язаними з обслуговуванням роботизованого виробництва та відкриттям Центру кваліфікацій НУ «Запорізька політехніка».

«Ця співпраця – важливий крок у зміцненні зв'язків між академічною та промисловою спільнотами. Сподіваємося, що наша спільна діяльність забезпечить студентам неоціненний практичний досвід та сприятиме розвитку інновацій в галузі промисловості» – коментує ректор університету Віктор Грешта.

«ТОВ «Тріада Лтд Ко» завжди підтримує тісну взаємодію з НУ «Запорізька політехніка». Ми дуже зацікавлені в пошуку та розвитку молодих талантів. Цей договір продовжує нашу довготривалу та продуктивну співпрацю, яка, без сумніву, приносить велику вигоду обом сторонам», – додає директор підприємства Кирило Красносельский.

Сторони очікують, що стале партнерство приведе до значних успіхів в навчальній, науковій та інноваційній діяльності.