З перших днів повномасштабного вторгнення Національний університет «Запорізька політехніка» став справжнім хабом для людей, які були вимушені покинути свої домівки та евакуюватися в більш безпечні місця

Волонтерський штаб НУ «Запорізька політехніка» спільно з працівниками студентського містечка у квітні розпочав роботу з благодійними фондами, одним із таких є благодійний фонд «Право на захист».

БФ «Право на захист» розпочав свою роботу у 2013 році, є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Організації-партнери, донорські організації, медіа та бенефіціари визнають Фонд провідною організацією у своїй сфері.

На початку співпраці мешканці наших гуртожитків отримували юридичну підтримку, а згодом вже і матеріальну: матраци, постільну білизну та побутову техніку.

В кінці грудня було завезено у студентські гуртожитки №4 та №5 побутові електроприлади, а саме: водонагрівачі — 10 штук, електричні плити — 20 штук, холодильники — 8 штук, пральні машини — 6 штук, праски — 5 штук, електрочайники — 10 штук та мікрохвильові пічі — 10 штук.

Безмежно вдячні за допомогу і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki