2 грудня 2022 року в дистанційному форматі відбувся 1 етап (внутрішньоуніверситетський) ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь майже 40 студентів «Запорізької політехніки».

Організатор конкурсу — кафедра українознавства та загальної мовної підготовки.

• 1 місце з однаковою кількістю балів вибороли Анастасія Моцак (БАД-312) і Ганна Судник (М-112);
  • 2 місце посіли Дан Дуліда (ФЕУ-412), Ілля Пархоменко (КНТ-212), Олена Ковальова (ІФ-312) та Микола Сергєєв (КНТ-212);
  • 3 місцеОлександр Крутяк (М-212), Олеся Кошарна (КНТ-812) і Дарина Саєнко (БАД-112).

Вітаємо переможців і всіх учасників! Ми пишаємося нашими талановитими студентами, майстерність яких у царині рідного слова, мовне чуття і креативне мислення є зразком, гідним для наслідування.