Ви є тут

Головна

23 жовтня до Запоріжжя завітала команда із Кривого Рогу «Кривбас-2», і команда «БК Запоріжжя-2-ЗНТУ» показала, що з господарями майданчика їм боротися ще зарано.

Впевнений захист і вмілі дії бігменів Запоріжжя, а саме – Олександра Бартоломєєва, дали змогу зробити швидкий відрив, а данк Бартоломєєва поставив невелику крапку першої чверті вже у її середині. Чверть закінчилась з рахунком 23-14.

У другій чверті «Кривбас-2» нічого не зміг запропонувати, тому відрив лише збільшувався. Треба відзначити дії капітана команди Запоріжжя Вадима Бикова, який не лише запалював команду індивідуальними діями, але й допомагав у захисті та боротьбі за підбирання.

Захист Запоріжан був на висоті, саме тому ми побачили у другій чверті, так би мовити, блок-паті, яке влаштували Владислав Шанін та Олег Корнієнко, зробивши 3 блоки на двох за декілька секунд. Друга чверть закінчилась з рахунком 20-14.

Третя чверть, на мою думку, була найцікавіша. Сергій Мясоєдов та Юрій Кондраков показували чудову гру в ці 10 хвилин. Так спочатку ми побачили видовищний and-one від Мясоєдова, а потім вже брутальний блокшот від Кондракова (від цього блоку увесь зал піднявся та зшаленів). У третій чверті Ілля Міхеєв отримав сильний удар по обличчю, але для наших мужніх гравців такі міні-ушкодження не перешкода: вже за декілька секунд майстерним spin-movе-ом Ілля відповів «Кривбасу». Третя чверть закінчилася з рахунком 22-18.

Четверта чверть стала майже переломною у цій грі. «Кривбас-2» дуже швидко почали скорочувати відставання. Так Горобченко задав темп Кривого Рогу, але капітан «Запоріжжя-2-ЗНТУ» показав, «хто вдома господар», продемонструвавши свою майстерність у трьох-очкових кидках.

Остання чверть була вкрай напружена. За дві хвилини до кінця поєдинку за агресивну гру був вилучений новачок Дмитро Сорочан. Хочеться сказати, що у деяких моментах дії суддів були досить спірні, а іноді і просто абсурдні. Було неприємно бачити, як арбітри не бачили очевидних порушень і робили зауваження там, де їх зовсім не було, як в сторону однієї, так й іншої команди.

Гра закінчилась з рахунком 88-75. БК «Запоріжжя-2-ЗНТУ» впевнено перемагає «Кривбас-2».

Треба сказати, що і другий поєдинок туру був вдалим для нашої команди. Тобто рахунок у серії 2-0, «Кривбас-2» їде додому без набраних очок. Таким чином, БК «Запоріжжя-2-ЗНТУ» стартує із рахунком 4 перемоги і 0 поразок. Закінчилася домашні ігри «захисників Запорізького паркету» з чудовим рахунком.

Було приємно бачити велику кількість вболівальників на балконах спорткомплексу ЗНТУ, але, думаю, що ми-Машинківці можемо збирати ще більше народу, тому агітуйте друзів і одногрупників ходити на ігри, підтримувати свою команду. Дійсно, баскетбол складна гра, але вже після першого перегляду кожен може знайти в ній щось своє цікаве й видовищне!

Побажаємо успіху нашій команді на виїзних іграх і чекаємо їх лише з перемогою. БК Запоріжжя-2-ЗНТУ, вперед!