28 червня проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрій Іванченко, завідувач кафедри загальноправових та політичних наук Дмитро Арабаджиєв та активна молодь НУ «Запорізька політехніка» долучилися до круглого столу до Дня Конституції України від Міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді.

Головною метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності молоді в питаннях історії становлення та впливу Конституції.

У своїх доповідях представники Запорізької політехніки окреслили такі сфери університетської діяльності:

• розвиток студентоцентризму в науковому, освітньому та організаційному напрямах
  • викладання дисциплін, які поглиблюють знання та розуміння основ Конституції України, для різних спеціальностей
  • наукові здобутки викладачів та студентів з теми конституційних норм
  • інноваційні методи викладання державного права

На форумі було всебічно розглянуто тему інтеграції вивчення конституційного права в освітню та наукову сфери діяльності запорізьких університетів, а також питання історії, становлення та впливу Конституції. Дякуємо Міській молодіжній раді за запрошення та довіру!