З нагоди 30-річчя факультету економіки та управління 15 квітня в межах щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки-2024» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасний погляд та вплив нових реалій на виклики у фінансовій сфері: проблеми та перспективи».

Відкрив захід декан ФЕУ професор Владислав Корольков. У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти економічних спеціальностей ФЕУ, запрошені представники банків, а саме: керівниця територіально відокремленого безбалансового відділення філії Запорізького обласного управління АТ «Ощадбанк» Оксана Малярчук та її заступниця Вікторія Сипякова, директор департаменту управління цінністю клієнтів Головного офісу АТ «Пумб» Сергій Караулов, менеджерка зарплатних проєктів відділення ПУМБ «Регіональний центр "ЦЕНТРАЛЬНИЙ"» Валерія Стойловська.

Тематика круглого столу представлена різноплановими доповідями:

1. «Сучасні фінтех-тренди та BNPL» — С. Караулов, директор департаменту управління цінністю клієнтів Головного офісу АТ «Пумб».

2. «Стартуй з Ощадом» — В. Сипякова, заступниця керівника ТВБВ N 10007/0265 філії-ЗОУ АТ «Ощадбанк».

3. «Фінансова безпека у кіберпросторі України в умовах воєнного стану» —Ю. Бугайцова (ФЕУ-110).

4. «Структурна перебудова економіки Запорізького регіону в післявоєнний період» — С. Лотарьова (ФЕУ-110).

5. «Стан та перспективи ринку криптовалюти» — Є. Алашеєв (ФЕУ−113).

6. «Історичний зв'язок фондового ринку з процесами диджиталізації» — А. Цимбал (ФЕУ−111).

За результатами конференції будуть опубліковані тези конференції.

Дякуємо доповідачам за цікаву інформацію та всім учасникам круглого столу за жваве обговорення!