Сьогодні було проведено круглий стіл, який присвячено напрацюванню комплексу заходів, що сприятимуть кращій взаємодії в умовах війни, обговоренню перспективних напрямів співробітництва після деокупації захоплених територій і Перемоги України.

На захід було запрошено:

• представників Громадської спілки «Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» (Zaporizhzhia Cluster "EAM");
  • представників Громадської організації «Кластер промислових та крафтових виробників України»;
  • лідерів територіальних громад Запорізької області;
  • представників НУ «Запорізька політехніка»

Відкрив зустріч ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, наголосивши, що настав час об'єднатись в ініціативну групу бізнес-громада-ЗВО та вже сьогодні починати вирішувати питання щодо підготовки до відновлення регіону.

Під час круглого столу було обговорено роботу з тимчасово переміщеними особами з окупованих територіальних громад Запорізької та інших областей. З презентацією виступили Марина Зінченко — керівниця центру сприяння та працевлаштування, Марія Павленко — голова студентського самоврядування та Діана Запорожська — заступниця директора студентського містечка.

Тему роботи з відновлення зруйнованих архітектурних об'єктів розкрили Ірина Рижова (завідувачка кафедри дизайну, доктор філософських наук, професор), Олександр Билим (головний архітектор області, доцент кафедри дизайну НУ «Запорізька політехніка»), Артем Ічетовкін (старший викладач кафедри будівельного виробництва та управління проєктами НУ «Запорізька політехніка») та Олександр Зубричев (доцент кафедри дизайну НУ «Запорізька політехніка»).

Директорка центру доуніверситетської підготовки — Тетяна Соловйова та завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок — Андрій Пирожок розповіли про роботу зі співпраці університету, бізнесу та територіальних громад в галузі освіти.

На майбутнє запланували зробити такі зустрічі регулярними і вже на найближчій зустрічі обговорюватимемо створення індустріального парку.