22 серпня в стінах нашого університету пройшов круглий стіл «Концептуальні засади реалізації проєкту запровадження профільної освіти в загальноосвітніх закладах м. Запоріжжя спільно з Запорізькою політехнікою» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. До нього долучились голови територіальних відділів освіти та 62 директори шкіл Запоріжжя. Головна мета зустрічі – скласти стратегію співпраці університету та закладів середньої освіти.

Розпочав обговорення ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він наголосив, що ми відповідальні за наших учнів, яким доводиться здобувати освіту за ускладнених умов вже не перший рік, тому профорієнтаційні заходи мають формуватися з огляду на сучасні виклики та за повноцінного партнерства між школами та університетом.

Директорка департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк зазначила, що темп розвитку та модернізації освітнього процесу, який встановила Запорізька політехніка, надихає та спонукає до активних дій.

Головною спікеркою зустрічі була відповідальна за профорієнтаційну роботу в університеті Тетяна Соловйова. Вона презентувала календар освітньо-наукових та профорієнтаційних заходів і представила концепцію розвитку Дитячо-юнацького наукового університету.

Запорізька політехніка продовжує роботу у напрямі STEM-освіта. Авторки STEM-проєктів Наталія Фурманова та Катерина Братковська у своїх доповідях звернули увагу на зацікавленість школярів в їх створенні.

Завідувач кафедри управління фізичною культурою та спортом Василь Мазін анонсував систему спортивних змагань «Абітурієнт-2024».

Ми сподіваємось на довгострокове плідне партнерство, що стане основою здобуття якісної освіти!