На базі кафедри програмних засобів Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) Бізнес-школою ЗНТУ за підтримки міжнародного проекту «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» (ALIOT, 573818-EPP-1-2016-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) програми «Еразмус+» Європейського Союзу організовано курси з тривимірного моделювання та друку для 60 співробітників КП НВК «Іскра».

На першому занятті було проведено організаційні збори, які відкрив завідувач кафедри програмних засобів, д.т.н., проф. С.О. Субботін із привітальним словом до слухачів та розповіддю про кафедру та її проекти з міжнародного співробітництва. Вступну оглядову лекцію з тривимірного моделювання та друку було проведено доцентом каф. програмних засобів, к.т.н., доцентом А.В. Пархоменко. Під час лекції слухачі дізналися про сучасні досягнення та перспективи використання тривимірного друку у різних сферах виробництва.

Курси продовжилися циклом практичних занять у лабораторіях кафедри програмних засобів, які проводять ст. викл. О.М. Гладкова, асистент Ж.К. Камінська та зав. лаб., асистент М.О. Андреєв. Під час практичних занять слухачі навчаться працювати з 3D-принтером та 3D-сканером, опанують сучасне програмне забезпечення для тривимірного дизайну.

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін