Цього тижня в НУ «Запорізька політехніка» пройшов літній проєкт для дітей співробітників прокуратури за ініціативою керівника обласного відділення Спільника Сергія Івановича.

Наші молоді гості відвідали 5 майстер-класів з різних тем. Ці заняття були розроблені для першого знайомства з сучасними технологіями та цікавими методами, які використовуються в мехатроніці, біоніці, фізиці, математиці та електропостачанні. А також був проведений тренінг для покращення базових навичок самопрезентації та роботи в команді.

Школярі з захопленням долучилися до активностей, запропонованих нашими викладачами. Окрім власне занять вони цікавилися історією університету, спеціальностями та умовами навчання в нашому освітньому закладі.

Дякуємо за довіру та чекаємо на нові зустрічі!