Представники НУ «Запорізька політехніка» на чолі з ректором Віктором Грештою зустрілися з делегацією британського благодійного фонду «UK-Med», зокрема із заступником директора з питань охорони здоров'я Ірадом Бельмонтом (Irad Belmont), польовим координатором Запоріжжя Мутаною Алхайоу (Muthana Alhayou), комунікаційницею Каріною Пархоменко та менеджеркою з тренінгової програми Анастасією Назарук. Ректор презентував партнерам діяльність нашого університету у сферах фізичної, психологічної реабілітації й ерготерапії, розробки нових сплавів, які використовуються для виготовлення імплантів.

Учасники зустрічі обговорили майбутню співпрацю, зокрема потреби університету в обладнанні, проведенні медичних тренінгів від «UK-Med» та надання допомоги в українській сертифікації курсів фонду.

Запорізька політехніка вже декілька місяців активно співпрацює з благодійним фондом «UK-Med». 7 лютого було підписано меморандум про співпрацю, що розширить можливості нашого партнерства.

Працюємо разом — сприяємо покращенню життя та здоров'я в Україні!