ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі
Міжнародної науково-практичної конференції

“Добробут націй в умовах глобальної нестабільності”

Конференція відбудеться 27-28 квітня 2012 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
      Адреса: м. Одеса, вул. Дворянська, 2, ауд. 68

Відкриття 27 квітня о 10.00 год.
     До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вузів, працівники бізнесу і урядових та громадянських структур, студенти, аспіранти.
На конференції планується робота таких секцій:

1. Новітні теорії економіки добробуту.
  2. Добробут населення та ефективність економічних реформ у країнах СНД.
  3. Стратегії розвитку країн Центральної та Східної Європи в умовах глобальної нестабільності.
  4. Валютно-фінансові умови розвитку економік постсоціалістичних країн.
  5. Чинники міжнародної конкурентоспро-можності транзитивних економік.

Бажаючих прийняти участь в роботі конференції просимо заповнити заявку (бланк додається). Для включення доповідей до програми конференції необхідно подати до 10 березня 2012 року на адресу оргкомітету.

• заявку на участь;
  • тези доповіді – 1 екз.;
  • файл на дискеті або диску “Назва файлу - № секції, прізвище автора, doc.[3.Петров doc.] або електронною поштою на адресу: world.economy@onu.edu.ua

Оформлення – у відповідності з вимогами, які додаються. Тези будуть опубліковані до початку роботи конференції та видані учасникам конференції. Тези студентів та аспірантів, до яких не буде доданий відгук наукового керівника, до друку не приймаються.

Файли: