За підсумками Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» студент Запорізької політехніки Ігор Бобровський відзначений дипломом III ступеня!

На конкурс до Миколаївського національного аграрного університету було подано 321 проєкт з українських та закордонних закладів вищої освіти, зокрема з університетів Польщі, Франції, Німеччини, Молдови, Латвії, Бразилії тощо.

Ігор під науковим керівництвом завідувача кафедри металорізальних верстатів та інструментів Михайла Фролова вийшов на етап підсумкової науково-практичної конференції та здобув перемогу за напрямом «Агроінженерія». Конкурсний проєкт був підготовлений спільно з колегами з Миколаївського національного аграрного університету.

Вітаємо Ігоря та Михайла Володимировича з перемогою! Бажаємо наснаги та подальших успіхів!