Список наукових робіт студентів
кафедри іноземної мови професійного спілкування

5. Чепінога В.В. студ. гр. ГП-413 Всеукраїнський конкурс 2014/2015 н.р. з конкурсною роботою «Лексико-семантичні особливості вживання крнцептів RED/КРАСНИЙ та WHITE/БЕЛЫЙ в англомовній та російській лінгвокультурах (порівняльний аналіз)».
Науковий керівник – зав. каф. ІМПС, канд. ек. наук, доц. Брутман А.Б.

4. Яценко І.Р. студ. гр. ГП-413 Всеукраїнський конкурс 2015/2016 н.р. з конкурсною роботою «Прагматичний аналіз англомовного рекламного дискурсу».
Науковий керівник – зав. каф. ІМПС, канд. ек. наук, доц. Брутман А.Б.

3. Дорошенко А.Р. студ. гр. ГП-211с Всеукраїнський конкурс 2015/2016 н.р. з конкурсною роботою «Шляхи словотворення в американському варіанті англійської мови».
Науковий керівник – старш. викл. Полєжаєв Ю.Г.

2. Клюшник Д.Г. студ. гр. МТУ-113 Всеукраїнський конкурс 2014/2015 н.р. з конкурсною роботою «Німецькомовні лінгвокультурні засоби вербалізації концепту з домінантою Arbeit».
Науковий керівник – канд. філол.наук., доц. Прохорова П.В.

1. Волкобой М.В. студ. гр. МТУ-120 Благодійна Стипендіальна програма «Завтра.UA – 2014» з конкурсною роботою «Культурологічний аспект сучасної німецькомовної паремії».
Науковий керівник – канд. філол.наук., доц. Прохорова П.В.