International Finance

Розроблена на кафедрі міжнародних економічних відносин навчально-методична документація та література відповідає вимогам Положення про організацію освітнього процесу в Запорізькому національному технічному університеті та орієнтована на кредитно-модульну систему організації навчального процесу, яка ґрунтується на поєднанні модульних технологій і залікових кредитів, охоплює зміст, форми та засоби навчального процесу, форми контролю якості знань і умінь та навчальної діяльності студента у процесі як аудиторної, так і самостійної роботи.

Навчально-методична діяльність кафедри орієнтована на Європейську кредитно трансферно-накопичувальну систему, що використовується в Європейському просторі вищої освіти з метою надання, визнання, підтвердження кваліфікацій та освітніх компонентів і сприяє академічній мобільності здобувачів вищої освіти.

До переліку навчально-методичних документів кафедри належать: програми навчальних дисциплін, навчально-методичні комплекси дисциплін, програми кваліфікаційних екзаменів, програми практик, тематика дипломних робіт  та методичні рекомендації з їх виконання.

На кафедрі міжнародних економічних відносин постійно триває процес створення нової та оновлення вже існуючої навчально-методичної документації.