27 червня в Національному університеті «Запорізька політехніка» пройшов навчально-практичний семінар «Гранти – стратегічні можливості для сталості та розвитку організацій».

Відкрив захід ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він побажав учасникам плідної дискусії та наголосив, що наш університет завжди готовий надати нашим студентам, викладачам та співробітником плацдарм для реалізації грантових проєктів.

У ньому взяли участь експерти ГО «Агенція інноваційного підприємства "Евогранум"» та Запорізької торгово-промислової палати Ірина Поплавець, Ксенія Нагорна, Андрій Куц, а також директор кластеру ІАМ, Андрій Карпенко.

У своїх виступах спікери розглянули такі аспекти грантової діяльності:

• розвиток українських регіонів та роль міжнародної й бізнесової підтримки в цьому процесі
  • грантові проєкти, їх реалізація та загальний досвід Запорізької ТПП в цій сфері
  • сучасний стан грантів в Україні

Дякуємо всім, хто долучився до нашого активного обговорення!