• Потапенко Е.М., Душинова Е.В., Высокоточное векторное управление асинхронным приводом при использовании инжекции, “Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика”, 2009, м. Алушта, 3.
  • Потапенко Е.М., Душинова Е.В., Казурова А.Е., Новый метод оценки потокосцепления и синхронных скоростей асинхронного двигателя, “Електромеханічні системи, методи моделювання та оптимізації”, 2010, м. Кременчук, Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградьского, 4.
  • Потапенко Е.М., Душинова Е.В., Линейная динамическая модель асинхронного двигателя с векторным управлением, “Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика”, 2010, смт. Миколаївка (АР Крим), 3.
  • Потапенко Е.М., Душинова Е.В., Оценка сопротивлений статора и ротора асинхронного двигателя, “Електромеханічні системи, методи моделювання та оптимізації”, 2011, м. Кременчук, Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградьского, 2.
  • Потапенко Е.М., Душинова Е.В., Расширение возможностей упрощенных моделей асинхронного электро-привода с робастным векторным управлением “Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика”, 2011, м. Одеса, Одеський національний політехнчний університет, 2.