Прізвище: Бовкун

Освіта: вища
Наукові праці Бовкун Світлани Анатоліївни

Навчальні посібники:

1. Лютова, О. В. Вплив технологічних особливостей виготовлення деталей на методику нанесення розмірів [Текст] / О. В. Лютова // ЗНТУ: навч.посіб. / О. В. Лютова,  М. В. Скоробогата, С. А. Бовкун. – Запоріжжя, 2018. ‒ 88 с.
  2. Бовкун, С. А. Лінійна перспектива [Текст] / С. А. Бовкун // ЗНТУ: навч.посіб. ‒ Запоріжжя, 2017. – 107 с.

Методичні вказівки:

1. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни “Інженерна графіка” до теми “ Загальні правила нанесення розмірів на креслениках” для студентів інженерно-технічних спеціальностей всіх форм навчання. /Укл.: С.А.Бовкун – Запоріжжя: ЗНТУ. 2017. – 34 с.
  2. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни “Інженерна графіка” до теми «Деталювання складальних креслень» для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання ? Укл.: С.А. Бовкун – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. - 34 с.
  3. Методичні вказівки до практичних і самостійних занять з дисципліни “Інженерна графіка” до теми “Розміщення розмірів на кресленнях деталей” для студентів технічних спеціальностей всіх форм навчання /Укл.: С.А. Бовкун – Запоріжжя: ЗНТУ. 2016. - 30 с.
  4. Методичні вказівки з дисципліни “Інженерна графіка та перспектива” до теми “Побудова перспективних зображень” для студентів спеціальності «Дизайн» всіх форм навчання. /Укл. С.А. Бовкун– Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. - 42 с.
  5. Методичні вказівки з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка» до практичних та самостійних занять до теми «Основи аксонометричних побудов та 3D графіки в системі AutoCAD» для студентів усіх форм навчання технічних спеціальностей ? Укл.: С.А. Бовкун – Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. - 14 с.

Тези доповідей Бовкун Світлани Анатоліївни на конференціях

1. Бовкун, С. А. Перспективні зображення відображень у дзеркалі та воді [Електронний ресурс] / С. А. Бовкун // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 16-20 квітня 2018 р. : тези доп. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – С.     – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). – Назва з тит. екрана.
  2. Бовкун, С. А.  Геометричний орнамент [Електронний ресурс] / С. А. Бовкун , Т. Д. Назаренко (гр. БАД-516) // Тиждень науки: щоріч. наук.-практ. конф., 16-20 квітня 2018 р. : тези доп. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – С.   – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). – Назва з тит. екрана.
  3. Бовкун, С.А. Побудова перспективи інтер’єру / С. А. Бовкун, А. О. Цьовка (гр. ГФ-924) // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2016 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2016. – С. 129
  4. Бовкун, С. А. Радіальний метод побудови перспективних зображень. метод дюрера / С.А. Бовкун // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2016 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2016. – С. 118
  5. Бовкун, С.А. Геометричні операції в перспективі / С.А. Бовкун, С.A. Гужва (гр. ГФ-923) // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2015 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2015. – С.
  6. Бовкун, С.А. Побудова перспективних зображень. Перспектива точки / С.А. Бовкун, В.О. Іванов (гр. ГФ-922) // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2014 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2014. – С.
  7. Бовкун, С. А. Загальні вимоги до нанесення розмірів на кресленнях/ С.А. Бовкун // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2014 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2014. – С.
  8. Бовкун, С.А. Перспектива відрізка прямої лінії / С.А. Бовкун, К.О. Афанасьєва (гр. ГФ-911) // Тиждень науки: внутрівузівська наук.-практ. техн. конф. ЗНТУ, 18-22 квітня 2013 р.: тези доповіді. – Запоріжжя, 2013. – С.