Прізвище: Тарасенко

Посада: старший викладач

Обліковий запис науковця (ORCID): 0000-0001-7882-5481

Освіта: вища

• Запорізький державний технічний університет, Автомобільний факультет, 1994 р., диплом з відзнакою, спеціальність за дипломом – 2401 «Організація перевезень і управління на транспорті», кваліфікація за дипломом – «інженер по організації і управлінню».

Наукові інтереси:

• Топографічний аналіз дорожньо-транспортних пригод.
  • Вплив дорожніх умов на безпеку руху.

Дисципліни, які викладає:

• Автомобільні шляхи.
  • Генеральний план підприємств та транспортних вузлів.
  • Дорожні умови та безпека руху.
  • Правила дорожнього руху.
  • Транспортні споруди та обладнання.
  • Експертиза дорожньо-транспортних пригод.
  • Транспортне планування великих та значних міст.

Основні наукові роботи (публікації):

• Тарасенко О. В. Багатоетапний розрахунок потрібної кількості транспортних машин з урахуванням динаміки вихідних даних у плановому періоді [Текст] /Г. Ф. Бабушкін, О. В. Тарасенко, В. П. Юдін // Автошляховик України, № 3, 1998. – 2 с.
  • Тарасенко А. В. Определение оптимальных сроков замены транспортных машин при поэтапном оснащении перевозочного процесса [Текст] /Г. Ф. Бабушкін, О. В. Тарасенко, В. П. Юдін// Автошляховик України, № 2, 1999. – 3 с.
  • Тарасенко А. В. Комплексная задача расчета потребного количества транспортных машин и их замены в плановом периоде [Текст]/А. В. Тарасенко// Збірник наукових праць Східноукраїнського державного університету: Технічні науки (промисловий транспорт, машинобудування, автоматизація, безпека життєдіяльності). За заг. ред. В. М. Грибанова. – Луганськ: Вид – во Східноукр. Держ. Ун-ту, 1999. - 1 с.
  • Тарасенко А. В. Многоэтапное оснащение автомобилями перевозочного процесса промышленных предприятий [Текст]/Г. Ф. Бабушкин, В. Ф. Козырев, А. В. Тарасенко// Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. Науковий журнал ЗНТУ, - Запоріжжя: ЗНТУ, 2001, № 1  - 5 с.
  • Тарасенко А. В. Проверка надежности работы однокамерного судоходного шлюза Днепрогэс II [Текст]/Г. Ф. Бабушкин, В. И. Подгорный, В. П. Юдин, А. В. Тарасенко, А. Б. Шабельник// Східно – Європейський журнал передових технологій. – Харків, 2004, № 3 – 3 с.
  • Тарасенко О. В. Аналіз ефективності сучасних та перспективних методів і засобів зниження шкідливих викидів автомобільного транспорту [Текст]/В. П. Юдін, А. М. Каплуновська, О. В. Тарасенко, Г. А. Золотарев// «ScienceRise». – 2015. - № 9/2(14). – С. 18-22.

Всього наукових праць: 6.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Тарасенко А. В. Проблемы организации пассажирских перевозок в  г. Запорожье [Текст] /А. В. Тарасенко// Сборник научных трудов национального горного университета, № 19, том 5 – Днепропетровск: НГУ, 2004– 2 с.
  • Марунич В. С., Тарасенко О. В. Побудова раціональних маршрутних систем у містах [Текст]/В. С. Марунич, О. В. Тарасенко// Тиждень науки ЗНТУ - 2005. Тези доповідей на науково-технічної конференції, Запоріжжя: ЗНТУ, 2005. – 275 с.
  • Тарасенко О. В. Обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського транспорту як основа оптимізації роботи транспорту [Текст]/О. В. Тарасенко//Тиждень науки ЗНТУ-2016. Тези доповідей на науково-технічної конференції, Запоріжжя: ЗНТУ, 2006. – т.1. – 210 с.
  • Тарасенко О.В. Управління проектами маршрутизації перевезень: від командного прийняття рішень до індивідуальних [Текст]/В. С. Марунич, О. В. Тарасенко// 63 науково-практична конференція науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів та структурних підрозділів університету. – К: НТУ, 2007. – 439 с. с. 193 – 194.
  • Тарасенко О. В. Оцінка переваг варіантів удосконалення маршрутної мережі міського пасажирського транспорту з використанням методу аналізу ієрархій [Текст]/О. В. Тарасенко// Наукова конференція Тиждень науки ЗНТУ-2013, Запоріжжя: ЗНТУ. - 2013.

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Відзнаки та нагороди:

•  Грамота ректора ЗНТУ. За активну участь в організації заходів Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху» 2006-2007 навчального року. 2007 р.
  • Грамота Жовтневої районної адміністрації Запорізької міської ради. За вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для транспортної галузі України, плідну педагогічну і наукову роботу та з нагоди 45-річчя утворення транспортного факультету ЗНТУ. Грудень 2006 р.
  • Почесна грамота Виконавчого комітету Запорізької міської ради. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову і педагогічну діяльність, активну громадську позицію та з нагоди 40-річчя від дня заснування кафедри «Транспортні технології» ЗНТУ. Жовтень 2012 р.
  • Почесна грамота Президії Запорізького обкому профспілки працівників освіти і науки України. За вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для автомобільної та транспортної галузі України, активну участь в роботі профспілки та з нагоди 50-річчя машинобудівного інституту і 45 – річчя факультету. 2007р.
  • Почесна грамота Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок в профспілкову роботу. Листопад 2013 р.
  • Почесна грамота Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок в роботу по соціально - економічному захисту членів профспілки та з нагоди 115 річниці заснування закладу. Листопад 2015 р.

Рік початку діяльності в університеті: 1994.

Мови спілкування: українська (вільно), російська (вільно), англійська (середній рівень)

Контакти:

адреса: вул.Гоголя, 64, м.Запоріжжя, Україна, 69063 [для поштових відправлень: вул.Жуковського, 64, м.Запоріжжя]
аудиторія (кабінет): 109
тел.: +380(61)769-85-60