Згідно з програмою проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини, Національний університет «Запорізька політехніка» залучено до компонента «Професійні кваліфікації», який передбачає створення енерго-інноваційного хабу на базі університету, що слугуватиме платформою для навчальних та просвітницьких заходів у сфері енергоефективності.

Головною метою ініціативи є створення навчального простору для реалізації ініціатив у сфері енергоефективності, розробка навчальних матеріалів з енергоефективності для шкіл, закладів професійно-технічної освіти (ПТО) та ЗВО з використанням найкращих вітчизняних та міжнародних практик.

Загалом на участь у конкурсному відборі було подано 17 заявок від ЗВО з 14 областей України. За результатами відбору Національний університет «Запорізька політехніка» та ще чотири університети України отримають безпосередню підтримку у створенні енерго-інноваційних хабів.

Щиро дякуємо за високу оцінку громадській організації «Школа енергоефективності» та проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні»!

Наш університет завдяки нашим науковцям та підтримці європейських партнерів стає ще ближче до найуспішніших проєктів та програм Європейського Союзу!

Готові до нового етапу!