Захист магістерських робіт

До 16.12.16 на інженерному факультеті триває захист магістерських робіт. На сьогоднішній день вже захистили свої роботи  магісти кафедри Фізичне матеріалознавство, каф. Зварювання, та каф. Будівельне виробництво та управління проектами.

Студентська осінь

Сьгодні 16.12.16 у актовій залі ЗНТУ відбудеться фінал студентської осіні. Запрошуємо всіх бажаючих. Бажаємо студентам успішно виступити.

До уваги абітурієнтів! Запрошуємо до ЗНТУ

17 грудня 2016 року Запорізький національний технічний університет проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

О 10:00 запрошуємо до актової зали (головний корпус, 3 поверх) вступників, які бажають навчатися на спеціальностях Запорізького національного технічного університету.

Програма заходу: зустріч з керівним складом університету, доведення до відома абітурієнтів Правил прийому до ЗНТУ в 2017р., відвідування профілюючих кафедр університету.

Адреса: 69063, Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.

Приймальна комісія: тел. 764-24-63, 769-82-26, ауд. 2.1, 2.2 (7-ий корпус)