Вітаємо!

Студенти кафедри під керівництвом доц. Жорняк Л.Б. прийняли участь у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати» з такими результатами

• Баслик Євген Олександрович - диплом за III місце в особистому заліку у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати»;
  • Чепурной Владислав Іванович - грамота за критичне мислення  у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати;
  • Яковенко Роман Валерійович грамота за високі знання електричних апаратів  у  II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електричні машини та апарати.

Увага!

16 - 20 квітня 2018 р. відбудеться щорічна науково-практична конференція "Тиждень науки 2018".

Запрошуємо до участі викладачів, студентів та аспірантів кафедри.

Тиждень науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності викладачів, науковців, студентів, молодих учених, аспірантів.

Визначення сучасного стану та рівня зазначених інтеграційних процесів, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності повинні стати метою проведення науково-практичної конференції «Тиждень науки», яка традиційно присвячується професійному святу працівників науки – Дню науки (згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997р.), яке відзначається 19 травня 2018 року.

У жовтні 2017 року відбулась  екскурсія студентів ЕТФ на Ботієвську вітроелектростанцію

Учасники екскурсії

Обговорюємо побачене