НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР     МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

"Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів "

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин  (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники  матимуть можливість більш глибоко зрозуміти  сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

Запропоновані семінари-тренінги передбачають  реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей  європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.

Міста та організації для проведення семінарів

м. Запоріжжя, Запорізький національний технічний університет

Кінцеві терміни подання Заявок

16 листопада 2017 р. – для учасників у м. Запоріжжі

Дати проведення семінарів

23-24 листопада 2017 р.  –  студенти

25 листопада 2017 р.  –  викладачі та інші учасники

Участь у навчальному семінарі є безкоштовною.

Кожен учасник отримує Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат.

Робоча мова семінару - англійська!

Правила участі та реєстрації

До участі у дводенному семінарі запрошуються студенти I-V курсів будь-якого факультету, а також інші учасники, зацікавлені у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.

До участі у третьому дні семінару запрошуються молоді вчені та викладачі, зацікавлені у практичному застосування демократичних методів навчання.

Реєстрація:

Для реєстрації, будь-ласка

надішліть CV та мотиваційний лист на e-mail:

dimariy026@gmail.com,  kafedrazpn@ gmail.com

З питань участі у семінарі можна звертатися до координаторів проекту в Україні:

Юрій Вдовиченко

Координатор проекту, Україна

vdovychenko@civic-institute.eu

Марина Лещенко

Спів-координатор проекту, Україна

+380978878500

Тепер ми у Facebook. Приєднуйся до нас та дізнавайся свіжі новини з життя кафедри першим. https://www.facebook.com/groups/1195545403885095/