ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ НА КУБОК В.О. ТОЛОКА

З 9.11.2016р. До 7.12. 2016 у спортивному комплексі ЗНУ проводився турнір з міні-футболу на Кубок В.О.Толока серед студентів ВНЗ. У турнирі взяли участь 8 студентських команд: КПУ, ЗНУ, ЗДМУ, ЗНТУ, ЗДІА, Гіроколедж, Гуманітарно-правовий коледж ЗНУ, Мелітопольський коледж ТДАТУ.

Згідно регламенту змагання проводилися у двох групах за коловою схемою. Команди, що посіли у своїх підгрупах 1 та 2 місця проходили до полуфіналу. У групі А 2 місце посіла збірна команда ЗНУ, збірна ЗНТУ на 2 місці у групі. У групі Б на 1 місці студенті ЗДМУ, збірна КПУ — друга.

За вихід до фіналу турніру збірна команда ЗНТУ зустрічалася з володарем Кубку Толока — 2015 командою ЗДМУ. Перший тайм закінчився з рахунком 3:3, у другому медикам вдалося одержати перемогу. У матчі за 3 місце збірна ЗНТУ уступила команді ЗНУ та залишилася на 4 місці.

При підведенні ітогів у номінаціях найкрашим нападаючим визнаний студент ФЕУ Фетхалла Алі, найкращим вратарем у грі за 3 місце — студент ФМТУ Дядик Олександр ( відповідальний за збірну ЗНТУ з міні-футболу— Олександр Губрієнко)

ШАШКИ

23 листопада відбулися змагання на першість ЗНТУ серед факультетів. За результатами змагань:

І місце  ФКНТ

ІІ місце  ФРЕТ

ІІІ місце    Т ф-т

ВОЛЕЙБОЛ

2-4 листопада в спорткомплексі ЗНУ відбулися ігри на Першість області з волейболу серед студентів ВУЗів ІІІ-ІV р.а., у якому взяли участь 7 команд - ЗНТУ, ЗНУ, ЗГІА, ЗДМУ, КПУ, БДПУ1, БДПУ 2.

Ітоги змагань:
	І-ЗНУ
	ІІ-ЗНТУ
	ІІІ-ЗГІА.
	Склад команди ЗНТУ:
		Марущак М. Т-112, Терновий О. Т-313, Хоменко А. Е-122,
		Пузан А. ІФ-815, Залозецький К. ІФ-513,Кошарна К. КНТ-525,
		Чумак І. КНТ-525, Гринь В. Т-815, Голубєв С.УФКС-111,
		Дідич Д. УФКС-113, Палєнко В. УФКС-316,
		Мирошниченко Д. УФКС-226.
	Вітаємо наших волейболістів та їх тренера Сергія Луценка з почесним ІІ місцем,
                яке вони вибороли у напруженій боротьбі!

ШАХИ

09.11.2016 у спортивному корпусі ЗНТУ відбулися змагання з шахів на першість університету, у яких взяли участь студенти десяти факультетів. За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце – ФЕУ

ІІ місце – ФРЕТ

ІІІ місце – ІФ ф-т

4- ФКНТ

5- ГПФ

6- Е ф-т

7 – М ф-т

8 – ФМТУ

9 – Т ф-т

10 – Г ф-т.

Ці змагання стали етапними для підготовки збірної команди ЗНТУ до обласних змагань серед студентів ВНЗ, що відбудуться 1-2.12.2016.

Бажаємо успіху!

Починаються змагання серед факультетів ЗНТУ:

9.11.16 – змагання з шахів.

10.11.16 – з настільного тенісу

23.11.16 – з шашок

Початок змагань о 15.30 у спортивному корпусі ЗНТУ.

ВІТАЄМО!!!

Студента гр. ІФ 224 Михайла Давиденко з перемогою у змаганнях з гирьового спорту, що проходили в Італії у м. Турин 27-30 жовтня 2016 р. Він здобув звання майстра спорту України, став Чемпіоном світу серед юніорів та срібним призером в естафеті з гирьового спорту.

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо збірну команду з аеробіки з перемогою на міжнародних змаганнях Відкритого Кубку зі спортивної аеробіки  у м. Кохтле-Ярве (Естонія)

І місце – категорія «група»

І – категорія «пара»