Увага студентам та викладачам кафедри МЕВ!!!

Demo

29.09.17 відбудеться захід "Познайомимось?". Запрошуються усі викладачі та студенти кафедри МЕВ!

Форма одягу - спортивна.

Зустрічаємось біля входу у головний корпус о 12:00! Здолаємо усі перешкоди та труднощі - разом!!!

12 вересня - день заснування кафедри МЕВ!!!

Demo

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив, студентів та випускників кафедри Міжнародних економічних відносин із 22 річницею заснування!

Творчих успіхів, енергії та впевненності у своїх силах, нових досягнень та перемог в науково-педагогічній діяльності!

Шановні студенти кафедри МЕВ!!!

Demo

Вітаємо Вас із Днем знань та новим навчальним роком! Бажаємо Вам нових звершень та знань, захоплюючих наукових подорожей та цікавого студентського життя!

Від щирого серця вітаємо першокурсників із вступом в Запорізький національний технічний університет на кафедру міжнародних економічних відносин! Нехай цей день відкриє Вам велику та світлу дорогу становлення Вас як справжніх фахівців своєї майбутньої справи, дарує Вам натхнення у навчанні та назавжди поселить в Вас віру у вірності вибраного професійного шляху!

У свою чергу колектив кафедри обіцяє бути з вами кожну хвилину вашого шляху до знань, всіляко допомагати Вам долати всі перешкоди та труднощі, втілювати в Вас все найсучасніше та прогресивне що є у Світі та в Україні!!

Вітаємо від щирого серця, колектив кафедри МЕВ!

Увага студентам бакалаврату усіх спеціальностей!!!

Demo

З 19.06.17 розпочинається прийом документів на вступ до магістратури кафедри міжнародних економічних відносин! За додатковою інформацією звертатись до приймальної комісії ЗНТУ та на кафедру МЕВ. Будемо дуже раді бачити Вас разом з нами та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!!! З повагою, колектив кафедри міжнародних економічних відносин.

Увага студентам 4 та 5 курсів!!!

Demo

27.04.17 відбудеться ярмарок вакансій. Запрошуються студенти 4 та 5 курсів. Час роботи з 10.00 до 16.00 години. Збір студентів біля Їдальні ЗНТУ (колишнє кафе"Еллада")!

Вітаємо з перемогою!!!

Demo

03.04.17. Колектив кафедри міжнародних економічних відносин вітає доцента кафедри Мелещенко Анатолія Івановича з перемогою у змаганнях з шахів на спартакіаді ЗНТУ серед викладачів та співробітників! Бажаємо не втрачати форми та оптимізму, досягати всіх цілей і просто бути щасливою людиною!

До уваги студентів! Графік попередніх захистів дипломних робіт рівня "спеціаліст" денної та заочної форм навчання

Перший попередній захист: 21.03.17 - 22.03.17. Вимоги: звіт з переддипломної практики, розширений план дипломної роботи, готовий перший розділ, другий та третій розділ - напрацювання.

Другий попередній захист: 20.04.17 - 21.04.17. Вимоги: 90% готової дипломної роботи.

Нормоконтроль: 24.04.17 - 04.05.17.