13 квітня учні 6-7 класів взяли участь в офлайн-занятті гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету. На учасників чекали захопливі уроки від викладачів кафедри іноземної філології та перекладу — доцентки Вікторії Горлачової та доцента Юрія Полєжаєва.

На першому занятті школярам запропонували переглянути епізоди популярних стрічок сучасного кінематографа мовою оригіналу, що сприяло поглибленню знань про свята, що святкують в Канаді, Великобританії та Америці. Учні також повторили назви кіножанрів і розказали про свої улюблені фільми.

На другому занятті гуртківці вирушили у віртуальну подорож та вивчили історію, звичаї та традиції святкування Великодня в різних країнах світу, поділились унікальним родинними традиціями святкування Воскресіння Христового. Дізнались про символи Великодня в європейських країнах. І все це — англійською!

Під час перерви школярі завітали до гостинної кафедри іноземної філології та перекладу, де почаювали та скуштували смачний італійський великодній кекс «Panettone».

Вдячні школярам Дитячо-юнацького наукового університету за активну участь і зацікавленість, а викладачам Вікторії Горлачовій та Юрію Полєжаєву за ініціативність та творчий підхід.

Чекаємо на наступні зустрічі!