15 березня студенти Запорізької політехніки відвідали онлайн-зустріч з інвесторкою і фінансисткою, тренеркою з фінансової грамотності Юлією Бабенко.

Учасники зустрічі дізналися про трикутник фінансів, з чого почати інвестування, що таке активний та пасивний дохід, розібрали правило 72 та обговорили рух FIRE.

Студенти взяли активну участь у спілкуванні зі спікеркою та поставили чимало важливих запитань.

Захід організовано в межах співпраці Національного університету «Запорізька політехніка» і Благодійного фонду «ЯМаріуполь. Запоріжжя» за сприяння Альони Садикіної — клінічної та військової психологині, членкині міжнародної асоціації психотравматологів та міжнародної асоціації психосоматики та тілесної терапії.

Ми завжди відкриті до нових пропозицій та побажань щодо наступних заходів.

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. - Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260