Випускники Запорізького електротехнічного фахового коледжу НУ «Запорізька політехніка» завершили навчання та отримали звання молодших спеціалістів і фахових молодших бакалаврів.

Попри те, що коледж постраждав під час жовтневих обстрілів Запоріжжя, 29 червня відбулась урочиста церемонія отримання дипломів у нашому ЗЕФК НУ «Запорізька політехніка». Організатори зробили все можливе для того, щоб створити живе свято останнього дзвоника для студентів. Свої дипломи отримали майже 260 випускників, з них – 41 з відзнакою.

Нагородження розпочав директор коледжу Олександр Назаров. Окрім привітання, він зауважив, що студенти не повинні зупинятись на досягнутому, а мають продовжувати навчання протягом всього життя.

У церемонії взяв участь й ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта. Він побажав юним фахівцям наснаги та нових звершень. А також підтримав тих, хто збирається вступати до нашого університету, наголосивши, що випускники наших коледжів мають надзвичайно якісне підґрунтя для продовження навчання в нашому університеті.

Активні студенти, члени студентського самоврядування, громадські та спортивні діячі окрім дипломів, отримали подяки та грамоти за внесок у розвиток коледжу та міста.

Вітаємо нових фахівців з закінченням першого етапу освіти та запрошуємо вас до Запорізької політехніки поглибити знання та отримати повну вищу освіту.